İmam Nakliyat

Evden eve taşımacılıkta son nokta!

HAKKIMIZDA

1991 yılında hizmet vermeye başlayan İmam Nakliyat Kocaeli ve çevre illerinde evden eve, şehirlerarası nakliyat ve taşımacılıkta yılların verdiği tecrübe ile hizmetlerini sürdürmektedir. Cemil Yesin tarafından kurulan İmam Nakliyat 2006 yılında kurumsallaşmış ve Fatih Yesin’in babasının kurduğu şirkete katılmasıyla bir aile şirketi olarak müşterilerin taleplerine uzman bir ekip ile cevap vermeye devam etmektedir.

  • Hızlıcı işlerinizi halletmenizin yolu.
  • Güvenle yapılacak nakliye
  • Samimi bir dil
  • Uygun fiyat ile taşıma
KALİTE POLİTİKASI

Bir aile şirketi olarak yoluna devam eden İmam Nakliyat ve çalışanları aile kavramının önemini çok iyi bilmekte ve bu anlamda ailelerin yaşam alanlarına ve emanet ettikleri eşyalara bu bakış açısı ile yaklaşmaktadır. Ekibin uzman ve deneyimli kadrosu iş analizi, iş planı ve çözüm odaklı aşamalar ile tam memnuniyet tam güven politikasını benimsemiş ve çalışmalarına bu özenle devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Gelişen teknoloji ve yeni talepler doğrultusunda kendimizi her alanda geliştirerek genç ve uzman bir kadro ile iş hayatımıza devam etmek ve edindiğimiz tecrübeyi müşterilerimizin memnuniyetine dönüştürmek başlıca hedefimizdir.  Arz talep anlayışını en iyi şekilde analiz ederek bu yönde araştırmalar yapmak ve günün koşullarına uygun materyalleri edinerek işimizin her alanında yenilikçi bir bakış açısıyla hizmet sunmaya devam etmek.

VİZYONUMUZ

Hizmet verdiğimiz bölgede yaptığımız işin en önde gelen isimlerinden olmak.

Müşteri ilişkilerinde tam memnuniyet tam güven politikamızı her daim korumak.

Günün koşul ve şartlarına uygun materyal ve ekip yönetimini sağlamak.

Sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesinden ödün vermemek.

En kısa sürede en iyi performans ile hizmet vermek, verdiğimiz hizmet karşılığında müşteri ilişkilerimizi her daim canlı tutmak.

   İş Süreci

01

Eşyaların Hazırlaması

Bizi arayan müşterilerimizden eşyalarını hazırlamasını isteriz. Eşyalar hazır olunca tekrar arar ve verdiği adrese gideriz.

02

Eşyaların Nakliye Aracına Yüklenmesi

Eşyaların izmit nakliye aracımıza yüklenmesi ile yola çıkar ve tın tın gideriz.

03

Adrese Teslim

İstenilen adrese ister müşterilerimizle ister tek gider ve emanetimizi bırakırız.
Yukarı